Anlaşmalı Boşanma Protokolü Örneği

Anlaşmalı Boşanma Protokolü Örneği

 

ANLAŞMA PROTOKOLÜ

   
VELAYET : a-Müşterek çocuk …….. “nın velayeti annesinde kalacaktır.b-Baba …….. çocuk için aylık ……. YTL iştirak nafakası ödeyecektir. İleride nafakanın artırılıp eksiltilmesi konusunda taraflar anlaşamazlar ise mahkemenin takdirine bırakılacaktır.c- Çocukla Kişisel İlişki : Her ayın 1. Ve 3. Cumartesi günü saat 09:00 dan Pazar günü saat 16:00’a kadar; dini bayramların 2. Günü saat 09:00 dan 3. Günü saat 12:00 ye kadar; her yıl temmuz ayının 1. Günü saat 09:00 dan 30. Günü saat 16:00’a kadar çocuk baba yanında kalacak

 

 

MaddiKonularMAL REJİmİ  : a-Müşterek konut: …………………… tapuya kayıtlı müşterek konut içindeki eşyalar ile birlikte ………. bırakılacaktır.b- Taraflar şahsi eşyalarını ve ziynet eşyalarını almış olup müşterek eşyalar konusunda da anlaşma sağlamışlardır.c- Taraflar bunların dışında birbirlerin menkul ve gayrimenkul hak talebinde bulunmayacaklardır.

 

NAFAKA  : Tarafların birbirinden hiçbir nafaka talebi bulunmamaktadır. Bu haklarından tamamıyla ve ileriye dönük olarak da vazgeçmişlerdir.
Maddi-manevi tazminat   : Tarafların birbirinden maddi-manevi tazminat talebi bulunmamaktadır.
mahkeme masrafları : a-Taraflar birbirinden avukatlık ücreti talep etmeyeceklerdir.b-Mahkeme masraflarını davacı üzerinde bırakılacaktır..
 

 

Taraflar bir araya gelerek özgür iradeleriyle yukarıda belirtilen hususlarda anlaşmaya varmış olup bu protokol birlikte imza altına alınmıştır.    11.08.2011

  

 

 

 

Taraf

 

Taraf

 

 

 

 

 

 

/p

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*